Solsortevej 3 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Hårlev - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hårlev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Nu kan du finde to spændende ejendomme i Hårlev. Den første villa er beliggende på Solsortevej 3, Hellested. Denne bolig har et areal på 94 m² fordelt på 5 rum, hvilket gør den attraktiv for dem, der søger kompakt, men funktionelt boliglayout. Grunden strækker sig over 800 m², hvilket giver gode muligheder for udendørs aktiviteter og havearbejde. Villaen er sat til salg for 1.595.000 kr.

En anden ny mulighed er villaen på Bygaden 33, Hellested, som byder på et mere rummeligt interiør med 144 m² og 4 værelser. Denne villa ligger på en grund på 448 m² og er udbudt til 1.495.000 kr. Med mere indendørs plads kan denne bolig appellere til dem, der ønsker lidt ekstra rum i dagligdagen. Begge villaer repræsenterer solide muligheder for boligsøgende i Hårlev-området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga